Şirket Profili

Şirket Profili

BİZİ FARKLI KILAN ÇOK YÖNLÜ OLUŞUMUZDUR

        2011 yılından beri inşaat ve taahüt alanında faaliyet gösteren Erka Teknik İnşaat, yurt içinde pek çok başarılı çalışmaya imza atmıştır. İnsan odaklı bir anlayışla doğru yerde ve doğru zamanda en ince detayına kadar düşünülmüş projeleri hayata geçirmiştir. Bufelsefeyle bugün tüm enerjimizi konut projeleri, ofis mekânları ve alışveriş merkezleri inşa etmeye harcıyoruz.

Erka Teknik İnşaat projeleri,konsept olarak birbirinden çok farklı olsa da hepsi yaşamı hissedeceğiniz,prestijli yaşam alanları yaratmayı hedeflemektir. Projelerimizde kaliteden ödün vermeden, çelik, ahşap, doğal taş gibi doğaya saygılı malzemeler kullanmaya özen göstererek, yüksek iş kalitesi gözetilmektedir.

Erka Teknik İnşaat lüks ve konforubarındıran, doğal malzemelerin kullanıldığı mükemmel tasarımlı, prestijli projeleri ile tanınmaktadır. Tüm projelerimizde benzersiz tasarımlar Estetik,işlevselliği olan mekânlar yaratırken, projelerimizin odağında hep insan ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktayız.

İnşaat sektöründe kalite standardını belirleyen ve sadece bugün değil, her zaman liderliği hedefleyen Erka Teknik İnşaat’ın bu noktaya gelmesinde en büyük güvencesi dürüstlükten ödün vermemesi,başarma azmi ve konusunda en iyi olanlarla çalışmasıdır. Erka Teknik İnşaat’ı özel kılan, taş, toprak, tuğla ve betondan öteye geçerek yapılan inşaatlardan içine “yaşam” katmasıdır.

© 2017 Erka Teknik İnşaat | Tüm Hakları Saklıdır. Kısa Metraj